Thursday, July 18, 2013

Green


Здраво девојки ! 

Зелена е моја омилена боја, а за тоа колку сакам маички со линии , точки се гледа по моите постови :)) 

Уживајте ! :))Маичка : /
Шорцеви : Happening
Оксфордки : Suite Blanco
 Ташна : H&M

2 comments:

  1. Убава комбинација. Ми се допаѓа некласичното претставување на наутика изгледот. Оние типични нијанси се веќе досадни. (:

    ReplyDelete
  2. Одличен летен и лесен изглед!
    Поздрав :)

    ReplyDelete