Thursday, July 18, 2013

Green


Здраво девојки ! 

Зелена е моја омилена боја, а за тоа колку сакам маички со линии , точки се гледа по моите постови :)) 

Уживајте ! :))Маичка : /
Шорцеви : Happening
Оксфордки : Suite Blanco
 Ташна : H&M

Saturday, July 13, 2013

Mix

Здраво девојки!

Се радувам што повторно се во мода широки панталони. Имам повеќе пара во разни бои. Лесни се за комбинирање и што е најбитно се многу комотни.  

Уживајте! :))


Панталони : Zara
Маичка : Cherokee
Јакна : Suite Blanco
Ташна, Сандали : Stradivarius
Наочари, Обетки : /